укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Ціни на імпортну ранню капусту в Україні зрушили з мертвої точки

Із початком другого місяця весни, вартість імпортної ранньої капусти на ринку України почала знижуватися. Про це повідомляють фахівці аналітичного центру “Інфо-Шувар”, згідно даних власного моніторингу цін на сільськогосподарську продукцію на найбільших гуртових ринках України.

Згідно даних “Інфо-Шувар”, станом на 4 квітня 2019 року, на найбільшому гуртовому ринку Західної України ОРСП “Шувар” у Львові діапазон цін на імпортну ранню капусту виробництва Македонія було зафіксовано в межах 35-38 грн/кг (1,15-1,25 EUR/кг), тобто, на 14% дешевше, порівняно із кінцем березня поточного року. Незважаючи на відчутне зниження вартості, імпортна капуста на вітчизняному ринку сьогодні все ще залишається майже на 20% дорожчою, порівняно із початком квітня 2018 року.

За словами фахівців, такий поворот подій був очікуваним, адже саме македоньска капуста займає основну частку імпорту на вітчизняному ринку і збільшення її пропозиції завжди відображається на ринку зниженні ціни. Цікавим є той факт, що в минулому році, вартість імпортної капусти в Україні теж почала знижуватися із настанням квітня.

Нагадаємо, сезон продажу капусти із Македонії на вітчизняному ринку розпочався в 20х числах березня зі стартової ціни на рівні 42-45 грн/кг (1,32-1,45 EUR/кг). Протягом березня на гуртових ринках, також, пропонувалась капуста з Албанії та, навіть, Узбекистану, вартість якої була помітно нижчою від ціни продукції із Македонії. Також, вже найближчими тижнями пропозиція ранньої капусти на Українському ринку може поповнитися першими партіями ранньої продукції від виробників Закарпаття, яка зазвичай, до кінця весни, повністю витіснить із українського ринку імпорт.

Стежити за подіями на плодоовочевому ринку дуже просто разом із інформаційним центром «Інфо-Шувар». Щоранку оновлення цін на капусту та інші види овочів та фруктів можна спостерігати в рубриці «Аналітика».

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

капуста

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити